סרינה וויליאמס - הקאמבק שלא צולח?
צ'אבי

צ'אבי

סרינה וויליאמס לא מצליחה לחזור לעצמה

סרינה וויליאמס, הטניסאית הטובה ביותר בכל הזמנים, ולא רק לדעתי, נמצאת בעיצומה של צומת הדרכים אולי הכי גדולה בקריירה שלה. סרינה כבר בת 36 ובספטמבר הקרוב, בעיצומה של אליפות ארצות הברית הפתוחה בטניס, היא תחגוג 37. אה וכן, היא גם ילדה השנה את ילדתה הבכורה – אלקסיס. בחודשים האחרונים, סרינה ווליאמס חוזרת להתחרות בסבב, בניסיון לכבוש שוב את הפסגה העולמית ואת טורנירי הגראנד סלאם השונים, ובעיקר להחזיר את הדומיננטיות הכל כך מפורסמת שלה בסבב, אך בינתיים, ללא ההצלחה ממשית לעשות זאת.

אין לי באמת בעיה עם ספורטאי מבוגר שרוצה לעשות קאמבק ולהישאר חזק בעניינים. להיפך. אני חושב שרק צריך להרים ולפרגן לה. אבל מצד שני, אני מאוד לא אוהב לראות אגדות ספורטיביות שמראים להן את הדרך החוצה. סרינה ספורטאית גדולה מדי מכדי להתבזות. אם חשבנו שהיא חוזרת לעצמה, עם ההגעה למשחק גמר ווימבלדון נשים, אזי הגיעה ההפסד בגמר שחשף את סרינה במערומיה:

.

ואם ההופעה המאוד אנמית הזאת לא הספיקה לכם, השיא הגיע בהפסד מביך וביזארי לג’ואנה קונטה המדורגת 50 בעולם. במקרה של המשחק הזה, התקציר מראה את הסיפור. כמה מביך היה לראות טניסאית ברמה של ווליאמס, מציגה טניס כל כך נרפה וחסר תשוקה. תראו בעצמכם:

.

.סרינה עשתה קולות של התאוששות מההפסד הזה, עם ההעפלה לרבע גמר טורניר סינסינטי היוקרתי, אבל ברגע שפגשה יריבה רצינית בדמותה של קביטובה היא שוב קרסה. אחרי מערכה ראשונה טובה של סרינה, קביטובה השתלטה על המחשב ומשם הביסה אותה דיי בקלות. צפו:

.

מי כמוני יודע, עד כמה זה חשוב לפרוש בשיא. שלא יראו לך את הדרך החוצה. נדמה עד כה, כי ניסיונות החזרה של סרינה ווליאמס לא ממש מצליחים לה, ואולי רק בטורניר אליפות ארצות הברית הפתוחה בטניס, מול הקהל הביתי שייתן לתנופה אדירה, היא תצליח לנפק את הטניס הישן והטוב שלה. או לפחות משהו דומה לזה. כי כרגע, כמו שהיא נראית בחודשיים האחרונים, הייתי ממליץ לה לפרוש ולא לבזות את הקריירה שלה, עם תוצאות שהן פשוט לא לעניין. יכול להיות, שבגיל 37, להיות גם אימא וגם מקום ראשון בעולם הטניס – זה קצת יותר מדי לבקש. אפילו מהטניסאית הכי גדולה בתולדות המשחק.

שתפו, תהיו חברים..

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email