אליפות-אוסטרליה-הפתוחה-רוג'ר-פדרר
צ'אבי

צ'אבי

אליפות אוסטרליה הפתוחה: פדרר נדאל וג’וקוביץ’ ראש בראש

כשהיא מנסה לפזר מעליה את עשן השריפות, אוסטרליה תאמץ לחיקה בשבועות הקרובים כל גשם שיוכל לסייע.
כעת פוקד את האי מבול מסוג אחר, מבול של כוכבים. השילוש הקדוש פדרר, נדאל ונולה ילחמו על תואר הגראנד סלאם הראשון של השנה, אליפות אוסטרליה הפתוחה 2020, התחלנו, באופן רשמי כמובן.

קפסולת זמן

הטוב לא נמשך לנצח , זו עובדה.
אך נדמה שהחבר’ה האלה, שוויצרי ספרדי וסרבי, שבאמת יכולים להישמע כמו התחלה של בדיחה, פשוט צוחקים לעובדות בפנים. אחרת קשה לספק הסבר הגיוני לכך שבפתיחתו של עשור חדש, אחרי שעברו מזמן את רף ה-30 המפורסם, שוב אין יותר רלוונטיים מהם להניף גביע בסוף הטורניר. 

אך נדמה שהפעם, אפילו האגדות בעצמם מעיזים להודות באמת, זה הולך להיגמר.
הסוסים השחורים של האליפות עושים קולות של דהירה ממשית אל עבר התואר, וציטוטים כמו “הדור הבא קרוב לפסגה” ו- “יום אחד יהיו טובים יותר מאיתנו” , נשמעים באוויר, המזוהם, יש לומר באוסטרליה, שלובשת לבן לכבוד אחד מאותם הרגעים הנדירים שבהם אפשר לחזות בהיסטוריה, בזמן אמת.
החבורה הצעירה והמוכשרת בראשות מדבדב וציציפאס, ועוד רבים וטובים כמו דומיניק תים וזברב, כבר לא יכולה לחכות לתורה להגיע לגדולה בענף הטניס.

חילופי המשמרות של הענף כבר נראים קרובים מתמיד, אך הנבואה כמובן, ניתנה לשוטים. לכן לא נמהר להספיד את הגדולים בכל הזמנים, שרוצים להוסיף עוד תואר משמעותי לספרי דברי הימים הפרטיים, והמפוארים יש לומר, של כל אחד מהם, ג’וקוביץ, נדאל ופדרר.

ITS ALL ABOUT TIMING

נולה, מגיע כפייבוריט כמו לכל אחד מהטורנירים בהם הוא משתתף, וינסה לקחת את התואר השמיני במספר באוסטרליה, וה-17 בטורנירי הגראנד סלאם בסך הכל.
הוא יגיע במומנטום נהדר אחרי שגבר על מדבדב הרוסי, שראוי לציון, ועל רפאל נדאל, בדרך לזכייה עם סרביה בטורניר ה-ATP היוקרתי. אך ג’וקוביץ, שועל קרבות ותיק, יודע, שנקמה טובה, מוגשת קרה.

התבוסה המהדהדת בשנה שעברה, תגרום לרפאל נדאל, להילחם בשיניים על אחת ההזדמנויות האחרונות שלו לזכות בתואר במלבורן. הספרדי עשה זאת פעם אחת בקריירה, ב-2009, וכמו אז, גם היום, עשור וקצת אחרי, הוא מגיע מהמקום הטוב ביותר, מדורג ראשון בעולם.
אך אם בתזמון עסקינן, אחד, שמבין דבר או שניים בשעונים, יודע ששלו מתקתק. רוג’ר פדרר השוויצרי, ממרום גילו, 38, הולך ליהנות מהזמן שנשאר, ואם לענק הזה מגיע, כמובן שגם לנו.

שלא יגמר לעולם

כל צעד שעושה פדרר על מגרשי הטניס, יכול בדיעבד להיות האחרון, לכן, אנו ממליצים לנצור כל רגע של הפנומן השוויצרי, מי שבאמתחתו כרטיסים לאליפות אוסטרליה, שישמור אותם קרוב, כי אולי בעתיד, הם יהיו פריט היסטורי שווה המון ערך,
וכן, גם קצת כסף.

על פי התחזיות, בשנה הקרובה פדרר צפוי להפוך למיליארדר, אך כמובן שמה שהשוויצרי רוצה, יותר ממזומנים , הוא להוסיף עוד תואר אחד ב-2020, אולי האחרונה שלו, אחד הגדולים שאחז במחבט. שיאן הזכיות בגראנד סלאם, ועוד אינספור סופרלטיבים. כמובן שהדרך הטובה ביותר לסיים קריירה כזו היא עם תואר גדול, באוסטרליה, אך הוא מביט קדימה גם לטורניר הרולאן גארוס, שצפוי להיות מבוקש ומעניין לא פחות. בסוף השנה, כמובן, מחכה לו אולימפיאדת 2020, אליה יגיע רוג’ר כדי לנגן את מה שעשוי להיות הקונצרט האחרון בקריירה שלו. 

בבקשה, שלא יגמר לעולם!

גם אנחנו נבכה כשהוא יפרוש

כרטיס לכיוון אחד

לארקין, ווילבקין, מירוטיץ’ ודה-קולו, אם תחברו יחדיו את זמן הטיסה של כל החבר’ה האלה העונה, בהחלט אפשר להקיף את העולם ב80 יום, אבל בסופו של

המשך קריאה »

יורו 2020: Football coming home

הכדורגל האנגלי חזר לחיים! אחרי שסידרה לנו גמר בין ליברפול לטוטנהאם בליגת האלופות, הצליחה לזכות באליפות העולם עם הנבחרות הצעירות עד גיל 17 ו-20 והגיעה

המשך קריאה »

שתפו, תהיו חברים..

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email