צ'אבי

צ'אבי

פרוייקט קיליאן

רק משילוב צמד המילים הללו, קיליאן אמבפה וריאל מדריד, אפשר לכתוב אפילו סרט. אבל המציאות, כפי שנוכחנו לחוות היטב לאחרונה, באמת יכולה לנצח כל דמיון.
(תמונה נלקחה מעמוד הפייסבוק הרישמי של קיליאן אמבפה)

אז נכון, הקורונה אמנם שיבשה ועצרה המון תוכניות, אבל הגיע הזמן לשלוף מהמגירה את אחת הגדולות מכולן, ובמקרה הזה אתם יכולים להיות בטוחים, שהיא לא הולכת להתבטל. פרוייקט העל של ריאל מדריד- החתמת ה-9 החדש, אלוף העולם, אנחנו באמת צריכים להזכיר שוב את השם?

הכסף-נמצא בריבוע הקטן

את קיליאן אמבפה לוטין, אין אחד שלא מכיר. מאז שפרץ את הסכר בסערה כילד פלא במונאקו, הנוכחות של הצרפתי גורמת לנו לשכוח, שהשיא עוד בהחלט לפניו. מבלי ששמנו לב, הוא גם עובר טרנספורמציה משלו- משחקן אגף שמסתמך על מהירות, לאיש המרכזי שמחפש את השער-סקורר, באיכות הגבוהה ביותר.

רשימת התארים של החלוץ המפלצתי, לא הייתה מביישת שחקן שתלה את הנעליים. 4 פעמים אלוף הליגה הצרפתית (עם 2 קבוצות שונות), מחזיק הגביע צרפתי וגביע הליגה, ועוד תואר אחד, כנראה הנחשק ביותר, תשאלו את ליאו.

 

מתקרב לגדולים ביותר

הדהירה של אמבפה, שקיבלה חותמת רשמית עם השער שכבש בגמר המונדיאל, הפכה אותו לכובש  הכי צעיר אחרי פלה, ועל הדרך זיכתה אותו בתואר כדור הזהב עד גיל 21. אבל קיליאן, ממש לא מתכוון לעצור. סכום ההעברה שלו,  הרכש השני הכי יקר בהיסטוריה- 180 (!) מיליון יורו, עתיד להתנפץ, במרדף אחרי הדבר האמיתי – כדור הזהב.

את הטעות שעשה חברו לקבוצה, ניימאר, במרדף אחרי אותו כדור מוזהב לא צריך לתאר. מאז הוא לא הפסיק לחפש את דרכו חזרה, להתמרמר ולהתחנן. דבר אחד בטוח, הכוכב הצעיר למד את הלקח והבין שהדרך שלו היא לכיוון אחד- ספרד

 

ריאל, כמובן, לא מפחדת לשלם סכומי עתק, ומחזרת אחרי התכשיט הנוצץ כבר מספר לא מבוטל של שנים, אבל כעת הפלירטוט ההדדי נראה מוכן מתמיד להבשיל. החלום הרטוב של הנשיא, פלורנטינו פרז הוא להציג את הכוכב אחרי שישלים את השיפוץ של איצטדיון הסנטיאגו ברנבאו, ללא ספק חניכה מרשימה.

מספיק להיזכר בקודמיו של הצרפתי, רונאלדו, הברזילאי והפורטוגלי, כדי להתחיל לדמיין איזו דרך נפלאה הוא יכול לעבור בבלאנקוס. זכייתו בתואר מלך השערים בצרפת בעונה הנוכחית, וההצהרות מצד הסוכן : “השאלה אינה אם יגיע לריאל מדריד, אלא מתי, אמבפה הולך לשחק בריאל מדריד”, לא ממש משאירות הרבה מקום לספק.

 

אהבה ממבט ראשון

כשמנסים לנתח את האיתותים לקראת הפנייה הבאה של הכוכב, היעד הוא כמעט בלתי נמנע, עיר הבירה, מדריד.

החל במאמן, שמפזר ציטוטים מחמיאים לגביו, דרך המושבה הצרפתית שנבנית בקבוצה, ועד למי שאמור הצרפתי להחליף. אהובו הנוכחי, או שיש לומר לשעבר של זידאן, קארים בנזמה. את המוצא והמספר, כולם יודעים.

 

הגלאקטיקו החדש

ריאל, כמובן, לא מפחדת לשלם סכומי עתק ומחזרת אחרי התכשיט הנוצץ כבר מספר לא מבוטל של שנים, אבל כעת הפלירטוט ההדדי נראה מוכן מתמיד להבשיל. החלום הרטוב של הנשיא, פלורנטינו פרז, הוא להציג את הכוכב אחרי שישלים את השיפוץ של איצטדיון הסנטיאגו ברנבאו, ללא ספק חניכה מרשימה.

מספיק להיזכר בקודמיו של הצרפתי, רונאלדו, הברזילאי והפורטוגלי, כדי להתחיל לדמיין איזו דרך נפלאה הוא יכול לעבור בבלאנקוס. זכייתו בתואר מלך השערים בצרפת בעונה הנוכחית, וההצהרות מצד הסוכן: “השאלה אינה אם יגיע לריאל מדריד, אלא מתי, אמבפה הולך לשחק בריאל מדריד”, לא ממש משאירות הרבה מקום לספק.

 

תזמונים ומזומנים

חוזהו של הכוכב בפריז סן זרמן אמור להסתיים בקיץ 2022 והשאלה היחידה שנותרה היא האם המועדון יאפשר לו לעזוב בקיץ הנוכחי. קיליאן לא מתכוון להאריך את חוזהו והדילמה מעסיקה את ראשי המועדון הצרפתי , יהיה מעניין לראות אם יעדיפו למכור אותו או לאבד אותו בחינם בתום החוזה.

שתפו, תהיו חברים..

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email