צ'אבי

צ'אבי

וירוס הקורונה בהתקפה מתפרצת

הקורונה תפסה את כדור הארץ עם המכנסיים למטה ועולם הספורט בפרט, שרגיל לרוץ במסלול משלו, מנסה למצוא את הקצב הנכון להתמודדות עם הנגיף שמשגע את הגלובוס. דווקא עכשיו, כשסימני השאלה רבים והפאניקה מאיימת להשתלט, צ’אבי תופס פיקוד ומנסה לפזר את העננה, סביב מה שנשאר (או לא?) מהעונה. שיגיע עלינו השרב, והפעם לטובה.

גילוי נאות, כאוהד כורסה מושבע, כל קשר לקורונה (לא הבירה עם הלימון) מקרי בהחלט. לכן מראש, הסירו את כפפות הניתוח ועלו על מסכה אופטימית, באווירת פורים. כדי לשמור על זהירות, ננסה להימנע ממגע ישיר בוירוס המדבק, ולהתעסק בחיידק הפרטי שלנו, מדבק לא פחות, הספורט.

אי בודד

אם הייתם צריכים לקחת אתכם פריט אחד לאי (או לבידוד) ויש מצב שהחפץ הזה הוא במקרה כדור, אתם בהחלט מוזמנים להמשיך איתנו. חלק גדול מאוהדי הספורט המנותקים מהבהלה העולמית מוטרדים משאלות אחרות לגמרי בקשר לקורונה.

מה קורה עם האולימפיאדה? ליגת האלופות ממשיכה? יש קהל או אין? ובכן, הכדור כולו נמצא במרדף אחרי תשובות והדעות לא מאחרות להגיע. ההצגה חייבת להימשך? תלוי את מי שואלים.

מיליארד סינים לא טועים

הסינים נקטו בצעדים מחמירים למניעת התפשטות וצמצום הנפגעים, ולמרות שקיימים ספקות לגבי המספרים ורמת האמינות, הם נראים כמי שנמצאים בדרך הנכונה להתמודדות עם המגיפה, ויהיו אולי גם הראשונים לעצור אותה, מנצחים? אתם תחליטו.

עדיין מוקדם לדעת מה היקף הנזק ומה יהיו ההשלכות של הנגיף, ובטח לנבא לגבי הפגיעה במשחקים האולימפיים, שאמורים היו להתקיים בקיץ הקרוב בטוקיו, יפן. כרגע השמועות גוברות על העובדות וכל האופציות והתרחישים עדיין אפשריים. הועד האולימפי דן בסוגיה המסובכת למדי, וישנם דיבורים על סוגים רבים של פתרונות: קיום/ דחייה או העברה. הכל פתוח וקולות רבים נשמעים ברקע. מבטיחים לעדכן.

האחות הקטנה

במערב, ההתמודדות נמצאת בשלב אחר לגמרי ובעקבות ההתפרצות באירופה כרגע הספקות מהדהדים. חוסר האחידות ניכר למדי וכל התאחדות שומרת לעצמה את הקלפים והצעדים הבאים. באיטליה, ארץ המגף, המצב נראה לא פשוט כשהליגות הודיעו על השבתה מלאה לחודש, בכל הענפים, כולל כדורגל וכדורסל. בצרפת החליטו שהמשחקים ייערכו ללא קהל ובמשחקים בודדים בליגה הספרדית והגרמנית תאפשר כניסה במתכונת מצומצמת. נמשיך לעקוב.

הגדולה מכולן

גם בליגה הבכירה באירופה- ליגת האלופות, עדיין לא הוגדר קו מנחה ברור. בשלב הקרוב משחקים מסוימים בצ’מפיונס ובליגה האירופית ישוחקו ללא קהל, ואופ”א שוקלת לעצור את המפעל אחרי שמינית הגמר. אנחנו כמובן נקווה שימצא מתווה שיאפשר לנו להמשיך ליהנות מההצגה הכי טובה ביבשת.

ומה עם היורו?

החגיגה של הכדורגל האירופי, אמורה רק להתחיל בקיץ הקרוב כשלראשונה יארחו את היורו 12 מדינות. קשה לדעת מה ייעלה בגורל המפעל, שמצריך הרבה תיאום ולוגיסטיקה מהרשויות בערים המארחות, אנחנו כבר לא יכולים לחכות לתשובות.

ואם אתם לא יכולים בלי

אם גם אתם מרגישים כמוני ואתם לא מוכנים לפספס את המשחקים, ומוכנים ללכת עד הקצה בשביל האהבה לספורט, עקב המצב הלא שגרתי, חברות תיירות ספורט ותעופה יוצאות במבצעים מיוחדים בדיוק בשביל אנשים כמונו.
כך למשל, חברת לייב טיקטס מאפשרת לרוכשים כרטיסים למשחקים לבטל עד 14 יום לפני האירוע. ואם אתם דואגים בנוגע לטיסה, חברות רבות ובינהן אל-על, מאפשרות לבטל את הטיסה עד סמוך למועד ההמראה ולקבל החזר כספי מלא.

ומה עם הבידוד הביתי שאחרי? בינינו, זה תירוץ מצוין לצפות בכל המשחקים שאתם מוותרים עליהם בדרך כלל.

יכול לעניין אותך גם:

פרוייקט קיליאן

רק משילוב צמד המילים הללו, קיליאן אמבפה וריאל מדריד, אפשר לכתוב אפילו סרט. אבל המציאות, כפי שנוכחנו לחוות היטב לאחרונה, באמת יכולה לנצח כל דמיון.(תמונה

המשך קריאה »

משחקים בנדמה לי

מיום ליום מתגברים הקולות שמדברים על הסרת ההגבלות, ועולם הספורט ממתין ליריית הפתיחה- מצד אחד רצון עז לחזור למגרשים , ומנגד גישושים באפלה לגבי תאריכים

המשך קריאה »
וירוס הקורונה בתקופת ליגת האלופות

מרוב עצים לא רואים את השער

מצד אחד הצהרות שלא יהיה כאן ספורט מקצועני בחצי השנה הקרובה, ומנגד אישור לחזור לאימונים במתכונת מיוחדת. אז נכון, בשבוע האחרון הגעגוע הצליח לקדם במעט

המשך קריאה »

שתפו, תהיו חברים..

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email