יובנטוס
צ'אבי

צ'אבי

ברוכים הבאים לדרבי ד׳איטליה

הרבה שנים לא זכור באז כזה סביב משחק באיטליה. השנה יש תחושות של שינוי באוויר, בעיקר אצל הנראזורי שפתחו את העונה בצורה מושלמת, מוליכים בגאון את הטבלה ואולי היום בערב ישלחו מסר לביאנקונרי.

אתם לא לבד השנה - אינטר

אחרי שפתחה את העונה בצורה מושלמת בליגה האיטלקית ונתנה הופעה מכובדת ביותר נגד ברצלונה אינטר מגיעה למשחק בתחושה שהיא יכולה בהחלט העונה לקרוא תיגר אמיתי על הגברת הזקנה, להשיג ניצחון ראשון על יובנטוס מאז שנת 2016 ואולי אף לנשל אותה מהתואר שהיא מסרבת לשחרר. אליפות!
אחרי שהצליח לחבר אותה בצורה נהדרת ולהשריש את שיטת שלושת הבלמים, אנטוניו קונטה ניצב בפני מבחן לא קטן מול הקולגה שלו- מאוריציו סארי, שגם עבורו המשחק היום הוא משוכה קשה מאוד.
אינטר רכשו השנה שחקנים נהדרים בדמות: לוקאקו, גודין, ברלה וסטפנו סנסי הנהדר שמושאל מססאולו ומקבל שבחים מכל עבר,  וכמובן כמובן לאוטרו מרטינז הלוהט שנתן הופעה נהדרת נגד ברצלונה ובהחלט מנבאים לו עתיד גדול מאוד.
אינטר בהחלט יכולה לשלוח מסר לעבר כל איטליה שזו השנה שלהם.

לא מתכוונת לוותר - יובנטוס

מהצד השני ניצבת האלופה הגאה שלא תיתן לנשל אותה מהתואר, כאשר בראש עומד המאמן- מאוריציו סארי, שכמו קונטה, מצליח נהדר עד כה להשריש את ה4-3-3 הקבוע שלו בתוספת כריסטיאנו רונאלדו הבלתי נגמר. עם רכש נכון ומדויק שנעשה בקיץ כמו אדריאן ראביו, ארון רמזי ומתיאס דה ליכט, גם יובה, כמו אינטר, פתחה נהדר את העונה עם חמישה ניצחונות ותיקו.
אם כולם חשבו שאחרי פציעת קייליני העונה של יובה אולי אבדה, בצד ההגנתי עד כה דה ליכט הבלם שכל אירופה רדפה אחריו מסתדר נהדר עם בונוצ׳י. אין ספק שמצפה עבודה רבה ללוקאקו לנסות ולהכניע את שצ׳סני הנהדר.
אז אולי אינטר פתחו את העונה בצורה מושלמת ומשחקים נהדר, אך דבר אחד בטוח והוא, לעולם אסור להספיד את הגברת הזקנה.

נתונים וסטטיסטיקות לקראת המשחק הגדול. שווה צפייה!

קרב ענקים

סארי נגד קונטה, רונאלדו נגד לוקאקו, אינטר נגד יובנטוס!
מיליוני אוהדים ברחבי העולם שיהיו מרותקים היום למסכים. אחרי שכל הכרטיסים אזלו לפני זמן רב למפגש הענק הזה, אנו נראה היום סן סירו חם וגועש כאשר עליו ישחקו שתי קבוצות ענקיות שיש לכל אחת מהן מטרה אחת שעומדת לנגד עיניה- לנצח את הדרבי ד׳איטליה הגדול, הקרב הנצחי של הכדורגל האיטלקי ולהמשיך עד הסוף, עד לאליפות נחשקת.

יכול לעניין אותך גם:

שתפו, תהיו חברים..

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email