גוראן פאנדב
צ'אבי

צ'אבי

מוקדמות יורו 2020: ישראל נגד מקדוניה

היום בערב יעלו נבחרת ישראל ומקדוניה למשחק חשוב שיכול להיות מכריע מאוד על מאבק ההעפלה ליורו 2020. מי השחקנים בשתי הנבחרות שיכולים להכריע את המשחק במהלך אחד ולשנות הכול?
חימום לקראת המשחק:

מקדוניה - איטליה הקטנה

גוראן פאנדב-

נתחיל מהחלוץ הבלתי נגמר בן ה-36 של המקדונים שמשחק כבר המון שנים באיטליה בקבוצות כמו נאפולי, לאציו, וכיכב בעיקר באינטר איתה זכה בליגת האלופות. היום הוא משחק בגנואה הצנועה.
פאנדב שחקן מאוד מוערך במקדוניה ונחשב לאחד השחקנים הגדולים עד כה שיצאו מהמדינה.
פאנדב משמש גם בקפטן המקדונים לעיתים קרובות ואף על גילו המבוגר, פאנדב הוא מסוג החלוצים שבמהלך אחד יכול להכריע משחק. נקווה שהרצוג יפקח עליו בדיוק כמונו.

אליף אלמאס-

אולי השם לא נשמע לכם מוכר אבל בשנים הבאות אתם בהחלט תכירו את הקשר בן ה-19 שעבר בקיץ לנאפולי הגדולה מפנרבחצ׳ה הטורקית בסכום המוערך ב15 מיליון יורו.
אלמאס מתחיל להשתלב טוב ברוטציה של אנצ’לוטי ואף שיחק במשחק המשוגע נגד יובנטוס כשנכנס כמחליף.
הילד הכישרוני הזה קיבל במולדתו כינוי מפוצץ מאוד כאשר קוראים לו במקדוניה “בקהאם המקדוני”.
לחוליית הקישור הישראלית צפויה הרבה עבודה בלעצור את המקדוני הכישרוני ואנחנו רק נקווה שהם יעשו זאת בהצלחה.

קצת מהכשרון של אלאמס. בנבחרת יצטרכו להיזהר ממנו

אניס ברדהי-

עוד אחד שיהיה שווה לשים עליו את העין ולהיזהר ממנו הוא ברדהי בן ה-24. קשר לבאנטה שמשחק באופן קבוע בליגה הספרדית ניחן בטכניקה גבוהה ועבודה בלתי פוסקת על המגרש.
גם ברדהי שחקן צעיר ששיאו עוד לפניו והוא בהחלט יהווה איום תמידי על שער הנבחרת.

ישראל - הליגיונרים המושיעים

ערן זהבי-

אני לא חושב שיש באמת מה לעשות היכרות עם אחד הכובשים הגדולים ביותר בכדורגל הישראלי שהיו אי פעם שפשוט עושה מה שבא לו בסין וקורע רשתות בלי הפסקה, אבל בכל זאת בשיטה החדשה של הרצוג זהבי בהחלט פורח עם הפתיחה המטורפת שלו בקמפיין המוקדמות עם שתי שלושערים ענקיים נגד אוסטריה הגדולה ולטביה הצנועה. אנחנו פשוט נקווה שזהבי ימשיך בכושר הזה וינצח גם את מקדוניה.

מונאס דאבור-

החוליה השני המוצלחת במערך של הרצוג ואולי לא פחות חשוב מזהבי הוא החלוץ המרכזי שחוזר לנבחרת. אחרי פרשת החתונה הידועה שלו וההיעדרות, החלוץ התנצל, יישר את ההדורים עם ההתאחדות והרצוג, ויחזור היישר להרכב במטרה להוכיח למאמנו בסביליה הגדולה- לופטגי, שעל אף שלא קיבל קרדיט עד כה בקבוצה הספרדית הוא לא שכח לכבוש. דאבור מתכוון לסלול את דרכו להרכב של האנדלוסים ועל הדרך להעלות את הסיכויים של הנבחרת להעפיל ליורו הנחשף.

מנור סולומון-

כלל לא בטוח שילד הפלא של הכדורגל הישראלי יפתח אך כולם יודעים שבשנים האחרונות לא ייצא כישרון כמו סולומון בן ה-20 שמפתיחת העונה תפס מקום של קבע בהרכב של שחטאר האוקראינית ועושה חייל בקבוצה. מניותיו רק עולות ועולות וגם אם הרצוג לא יעלה אותו בהרכב הפותח, אני בטוח שהמקדונים סימנו את הקיצוני של שחטאר לא פחות מזהבי ודאבור ויהיה שווה לעקוב אחרי התפתחויות המשחק וכיצד הילד ישתלב ובהחלט ישפיע על המשחק. בין אם זה מההרכב הפותח או אם יעלה ויביא שינוי מן הספסל.

משחק מעניין וחשוב מאוד יהיה הערב לנבחרת הישראלית ואנחנו נקווה שהיא תצא עם ידה על העליונה ותמשיך במסעה אל עבר יורו 2020 ולעלות סוף סוף לטורניר גדול. בהצלחה לשחקנים!

יכול לעניין אותך גם:

שתפו, תהיו חברים..

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email